Letni miód z warszawskich pasiek prowadzonych przez Pszczelarium. Został pozyskany w pierwszej połowie lipca i zawiera nektar z lipy, kasztanowca, winobluszczu i komonicy.
W smaku dominuje nektar lipy – wyrazisty, lekko ostry. Ma herbacianą barwę i gładką konsystencję.

Api aktiv pyłek kwiatowy (kapsułki 60 szt.)
Świeca woskowa jajo kwiatowe (5,5 CM)
Miód spadziowy ze spadzi liściastej (1 kg) 


