Letni miód z warszawskich pasiek prowadzonych przez Pszczelarium. Został pozyskany w pierwszej połowie lipca i zawiera nektar z lipy, kasztanowca, winobluszczu i komonicy.
W smaku dominuje nektar lipy – wyrazisty, lekko ostry. Ma herbacianą barwę i gładką konsystencję.

Świeca z wosku pszczelego jajo koronkowe (10 cm)
Świeca z wosku pszczelego - walec wysoki (16 cm)
Świeca woskowa plaster miodu
Miód manuka MGO 400+ (250g) 


