Letni miód z warszawskich pasiek prowadzonych przez Pszczelarium. Został pozyskany w pierwszej połowie lipca i zawiera nektar z lipy, kasztanowca, winobluszczu i komonicy.
W smaku dominuje nektar lipy – wyrazisty, lekko ostry. Ma herbacianą barwę i gładką konsystencję.

Świeca woskowa aniołek z sercem (6,5 cm)
Świeca woskowa kokoszka (7,5 CM)
Miód akacjowy (400 g) 


