Letni miód z warszawskich pasiek prowadzonych przez Pszczelarium. Został pozyskany w pierwszej połowie lipca i zawiera nektar z lipy, kasztanowca, winobluszczu i komonicy.
W smaku dominuje nektar lipy – wyrazisty, lekko ostry. Ma herbacianą barwę i gładką konsystencję.

Świeca woskowa Ul
Świeca woskowa zajączek (7 cm)
Pasta do zębów na bazie miodu manuka MGO 400+, propolisu bio30 i olejku manuka 


