Letni miód z warszawskich pasiek prowadzonych przez Pszczelarium. Został pozyskany w pierwszej połowie lipca i zawiera nektar z lipy, kasztanowca, winobluszczu i komonicy.
W smaku dominuje nektar lipy – wyrazisty, lekko ostry. Ma herbacianą barwę i gładką konsystencję.

Miód z czarną porzeczką (400 g)
Miód spadziowy ze spadzi liściastej (1 kg)
Miód mandarynkowy (250 g) 


