Letni miód z warszawskich pasiek prowadzonych przez Pszczelarium. Został pozyskany w pierwszej połowie lipca i zawiera nektar z lipy, kasztanowca, winobluszczu i komonicy.
W smaku dominuje nektar lipy – wyrazisty, lekko ostry. Ma herbacianą barwę i gładką konsystencję.

Miód manuka MGO 250+ (250 g) 


