Pyszny i rozgrzewający syrop z naparu świeżego imbiru i z duuużą ilością miodu wielokwiatowego. Syrop powstał w tradycyjny sposób w Manufakturze Cieleśnica – w wyjątkowym miejscu na mapie Podlasia. Imbir i miód to niezastąpiony duet, po który warto sięgać zmagając się z przeziębieniem i innymi infekcjami. Dodany do ciepłej herbaty pomoże przetrwać jesienne wieczory.
Składniki: 60% napar ze świeżego Imbiru, 39% miód nektarowy wielokwiatowy, sok z cytryny, kwas askorbinowy (przeciwutleniacz)
Minimalna pojemność netto: 230ml

Świeczka dla Dziadka
Herbata ziołowa - dobry sen (40 g)
Miód z pyłkiem i propolisem (400 g)
Miód z jabłkiem i cynamonem (400 g)
Miód z truskawkami (400 g)
Miód z pokrzywą (400 g)
Miód lawendowy (500 g)
Miód cytrynowy (250 g)
Receptura ziołowa „Przeciw pasożytom” (130 g)
Receptura ziołowa „Niestrawność i stres” (155 g)
Miód pomarańczowy (500 g)
Miód manuka MGO 250+ (250 g)
Świeca woskowa kokoszka (7,5 CM)
Tabliczka woskowa z pączkami róż (7,5 cm x 5 cm)
Ocet jabłkowy na miodzie (700 ml) 


