Pyszny i rozgrzewający syrop z naparu świeżego imbiru i z duuużą ilością miodu wielokwiatowego. Syrop powstał w tradycyjny sposób w Manufakturze Cieleśnica – w wyjątkowym miejscu na mapie Podlasia. Imbir i miód to niezastąpiony duet, po który warto sięgać zmagając się z przeziębieniem i innymi infekcjami. Dodany do ciepłej herbaty pomoże przetrwać jesienne wieczory.
Składniki: 60% napar ze świeżego Imbiru, 39% miód nektarowy wielokwiatowy, sok z cytryny, kwas askorbinowy (przeciwutleniacz)
Minimalna pojemność netto: 230ml

Miód mandarynkowy (250 g)
Miód akacjowy (400 g)
Miód z maliną i imbirem (400 g)
Miód z pokrzywą (400 g)
Miód mandarynkowy (270 g)
Receptura ziołowa „Dobry nastrój” (160 g)
Miód z cynamonem (400 g)
Miód z kakao (400 g)
Miód górski (500 g)
Miód manuka MGO 250+ (250 g)
Miód koniczynowy (500 g)
Ziołomiód rumiankowy (250 g)
Czarna malina suszona (100 g)
Miód lipowy (400 g)- Mątwica
Receptura ziołowa „Zmęczenie” (135 g)
Ziołomiód pokrzywowy (250 g)
Bio sok z rokitnika (500 ml)
Ocet z kwiatów czarnego bzu (200 ml) 


