Pyszny i rozgrzewający syrop z naparu świeżego imbiru i z duuużą ilością miodu wielokwiatowego. Syrop powstał w tradycyjny sposób w Manufakturze Cieleśnica – w wyjątkowym miejscu na mapie Podlasia. Imbir i miód to niezastąpiony duet, po który warto sięgać zmagając się z przeziębieniem i innymi infekcjami. Dodany do ciepłej herbaty pomoże przetrwać jesienne wieczory.
Składniki: 60% napar ze świeżego Imbiru, 39% miód nektarowy wielokwiatowy, sok z cytryny, kwas askorbinowy (przeciwutleniacz)
Minimalna pojemność netto: 230ml

Receptura ziołowa „Wątroba” (150 g)
Receptura ziołowa „Anielski sen” (100 g)
Świeca woskowa kokoszka (7,5 CM)
Miód akacjowy (400 g)
Bio sok z rokitnika (500 ml) 


