Ocet jabłkowy z naturalnej fermentacji na miodzie (w składzie 15 % miodu) wyprodukowany przez Panią Barbarę Rusiecką-Górniak prowadzącą ekologiczną plantację czarnej maliny-jedyne takie miejsce w Polsce. Taki ocet ma właściwości przeciwzapalne-warto stosować go przy zapaleniu stawów, ma także pozytywny wpływ na proces trawienia i obniża ciśnienie.
Poleca się picie octu jabłkowego przed pierwszym posiłkiem. Może być też wykorzystywany zewnętrznie-wyrówna PH skóry, zmniejszy przebarwienia.
Skład: ocet jabłkowy z naturalnej fermentacji na miodzie (15 %)

Miód lawendowy (500 g)
Pasta do zębów na bazie miodu manuka MGO 400+, propolisu bio30 i olejku manuka
Miód z maliną i imbirem (400 g)
Miód z kakao (400 g)
Świeca woskowa walec (11 CM)
Ocet z kwiatów czarnego bzu (200 ml) 


