Ocet jabłkowy z naturalnej fermentacji na miodzie (w składzie 15 % miodu) wyprodukowany przez Panią Barbarę Rusiecką-Górniak prowadzącą ekologiczną plantację czarnej maliny-jedyne takie miejsce w Polsce. Taki ocet ma właściwości przeciwzapalne-warto stosować go przy zapaleniu stawów, ma także pozytywny wpływ na proces trawienia i obniża ciśnienie.
Poleca się picie octu jabłkowego przed pierwszym posiłkiem. Może być też wykorzystywany zewnętrznie-wyrówna PH skóry, zmniejszy przebarwienia.
Skład: ocet jabłkowy z naturalnej fermentacji na miodzie (15 %)

Betonowa podstawka pod świece - jasna
Miód z truskawkami (400 g)
Herbata ziołowa - na przeziębienie (50 g)
Miód z drzewa chleba świętojańskiego (500 g)
Czarka ceramiczna ze świecą z węzy pszczelej - ciemny brąz (średnica 7 cm)
Świeca woskowa walec dekoracyjny (9,5 cm)
Pasta do zębów z miodem manuka MGO 400+, propolisee bio30 i olejkiem z drzewa herbacianego
Pasta do zębów na bazie miodu manuka MGO 400+, propolisu bio30 i olejku manuka
Eliksir z czarnej maliny (250 ml) 


