Ocet jabłkowy z naturalnej fermentacji na miodzie (w składzie 15 % miodu) wyprodukowany przez Panią Barbarę Rusiecką-Górniak prowadzącą ekologiczną plantację czarnej maliny-jedyne takie miejsce w Polsce. Taki ocet ma właściwości przeciwzapalne-warto stosować go przy zapaleniu stawów, ma także pozytywny wpływ na proces trawienia i obniża ciśnienie.
Poleca się picie octu jabłkowego przed pierwszym posiłkiem. Może być też wykorzystywany zewnętrznie-wyrówna PH skóry, zmniejszy przebarwienia.
Skład: ocet jabłkowy z naturalnej fermentacji na miodzie (15 %)

Miód koniczynowy (500 g)
Miód lipowy (400 g)- Mątwica
Zawieszka z wosku pszczelego (średnica 6 cm)
Receptura ziołowa „Anielski sen” (100 g)
Miód z drzewa truskawkowego (500 g)
Miód nawłociowy Dunkowiczki (1 kg)
Miód z pokrzywą (400 g)
Miód z pyłkiem i propolisem (400 g)
Miód akacjowy (400 g)
Syrop imbir z miodem (230 ml) 


