Miód ten pochodzi ze zborów przeprowadzonych w ulach Pszczelarium państwa Agnieszki i Kamila Bajów. Powstał on w pasiece naprawdę wyjątkowej – bo znajdującej się w Warszawie. W żaden sposób nie wpływa to jednak na jego jakość – jest w pełni naturalny, pozbawiony sztucznych składników i tak samo zdrowy jak miód pochodzący z tradycyjnych pasiek. Zebrany został przez pszczoły pod koniec ubiegłego lata.
Produkt ten przeznaczony jest dla osób lubiących miody o ostrzejszym i wyrazistym, a nawet wręcz gorzkawym smaku. Nie każdemu więc przypadnie on do gustu – to propozycja dla prawdziwych koneserów. Jego cechą charakterystyczną jest wyjątkowo ciemna herbaciana barwa.

Miód mandarynkowy (250 g)
Miód z truskawkami (400 g)
Miód z czarną porzeczką (400 g)
Maseczka anti-aging z Jadem Pszczelim i Aktywnym Miodem Manuka (50 g)
Świeca z wosku sojowego z olejkiem z trawy cytrynowej (120 ml)
Miód koniczynowy (500 g)
Miód z drzewa truskawkowego (500 g)
Rooibos Acai (50g)
Miód lipowy (400 g)- Mątwica 




