Miód ten pochodzi ze zborów przeprowadzonych w ulach Pszczelarium państwa Agnieszki i Kamila Bajów. Powstał on w pasiece naprawdę wyjątkowej – bo znajdującej się w Warszawie. W żaden sposób nie wpływa to jednak na jego jakość – jest w pełni naturalny, pozbawiony sztucznych składników i tak samo zdrowy jak miód pochodzący z tradycyjnych pasiek. Zebrany został przez pszczoły pod koniec ubiegłego lata.
Produkt ten przeznaczony jest dla osób lubiących miody o ostrzejszym i wyrazistym, a nawet wręcz gorzkawym smaku. Nie każdemu więc przypadnie on do gustu – to propozycja dla prawdziwych koneserów. Jego cechą charakterystyczną jest wyjątkowo ciemna herbaciana barwa.

Świeca z wosku pszczelego w słoiku (120 ml)
Odżywczo – regenerujący krem na noc z miodem Manuka do cery normalnej i suchej (100 ml)
Miód z pyłkiem i propolisem (400 g)
Serum przywracające skórze świeżość i blask z miodem Manuka (30 ml)
Receptura ziołowa „Obfitość krwi" (140 g)
Miód lawendowy (500 g)
Intensywnie nawilżająca naturalna kuracja do twarzy na dzień z miodem Manuka (100 ML)
Krem do twarzy 40+
Świeca z wosku pszczelego - walec wysoki (16 cm)
Miód z czarną porzeczką (400 g) 




