Miód ten pochodzi ze zborów przeprowadzonych w ulach Pszczelarium państwa Agnieszki i Kamila Bajów. Powstał on w pasiece naprawdę wyjątkowej – bo znajdującej się w Warszawie. W żaden sposób nie wpływa to jednak na jego jakość – jest w pełni naturalny, pozbawiony sztucznych składników i tak samo zdrowy jak miód pochodzący z tradycyjnych pasiek. Zebrany został przez pszczoły pod koniec ubiegłego lata.
Produkt ten przeznaczony jest dla osób lubiących miody o ostrzejszym i wyrazistym, a nawet wręcz gorzkawym smaku. Nie każdemu więc przypadnie on do gustu – to propozycja dla prawdziwych koneserów. Jego cechą charakterystyczną jest wyjątkowo ciemna herbaciana barwa.

Pasta do zębów na bazie miodu manuka MGO 400+, propolisu bio30 i olejku manuka
Mydło Mango Balango (110 g)
Odmładzająca kuracja naprawcza na noc z Jadem Pszczelim i Aktywnym Miodem Manuka (50 g)
Miód wielokwiatowy leśny (1.2 kg) -Różynka 




