Miód ten pochodzi ze zborów przeprowadzonych w ulach Pszczelarium państwa Agnieszki i Kamila Bajów. Powstał on w pasiece naprawdę wyjątkowej – bo znajdującej się w Warszawie. W żaden sposób nie wpływa to jednak na jego jakość – jest w pełni naturalny, pozbawiony sztucznych składników i tak samo zdrowy jak miód pochodzący z tradycyjnych pasiek. Zebrany został przez pszczoły pod koniec ubiegłego lata.
Produkt ten przeznaczony jest dla osób lubiących miody o ostrzejszym i wyrazistym, a nawet wręcz gorzkawym smaku. Nie każdemu więc przypadnie on do gustu – to propozycja dla prawdziwych koneserów. Jego cechą charakterystyczną jest wyjątkowo ciemna herbaciana barwa.

Miód górski (500 g)
Receptura ziołowa „Napar flawonoidowy” (140 g)
Świeca walec plaster miodu (14,5 cm)
Miód z truskawkami (400 g)
Pasta do zębów z miodem manuka MGO 400+, propolisee bio30 i olejkiem z drzewa herbacianego
Nawilżająco-odmładzający krem na dzień z Jadem Pszczelim i Aktywnym Miodem Manuka (100 g)
Receptura ziołowa „Płucne zawirowania” (145 g)
Odmładzająco-odżywczy krem pod oczy z jadem pszczelim i aktywnym miodem manuka (30 ml)
Miód z maliną i imbirem (400 g)
Miód lawendowy (500 g) 




