Miód ten pochodzi ze zborów przeprowadzonych w ulach Pszczelarium państwa Agnieszki i Kamila Bajów. Powstał on w pasiece naprawdę wyjątkowej – bo znajdującej się w Warszawie. W żaden sposób nie wpływa to jednak na jego jakość – jest w pełni naturalny, pozbawiony sztucznych składników i tak samo zdrowy jak miód pochodzący z tradycyjnych pasiek. Zebrany został przez pszczoły pod koniec ubiegłego lata.
Produkt ten przeznaczony jest dla osób lubiących miody o ostrzejszym i wyrazistym, a nawet wręcz gorzkawym smaku. Nie każdemu więc przypadnie on do gustu – to propozycja dla prawdziwych koneserów. Jego cechą charakterystyczną jest wyjątkowo ciemna herbaciana barwa.

Świeca z wosku pszczelego w słoiku (120 ml)
Świeca z wosku pszczelego anioł (11 cm)
Miód manuka MGO 400+ (250g)
Świeca woskowa plaster miodu
Receptura ziołowa „Przeciw pasożytom” (130 g)
Len mielony z propolisem (kapsułki 60 szt.)
Miód cytrynowy (250 g)
Miód spadziowy ze spadzi liściastej (1 kg) 




