Miód ten pochodzi ze zborów przeprowadzonych w ulach Pszczelarium państwa Agnieszki i Kamila Bajów. Powstał on w pasiece naprawdę wyjątkowej – bo znajdującej się w Warszawie. W żaden sposób nie wpływa to jednak na jego jakość – jest w pełni naturalny, pozbawiony sztucznych składników i tak samo zdrowy jak miód pochodzący z tradycyjnych pasiek. Zebrany został przez pszczoły pod koniec ubiegłego lata.
Produkt ten przeznaczony jest dla osób lubiących miody o ostrzejszym i wyrazistym, a nawet wręcz gorzkawym smaku. Nie każdemu więc przypadnie on do gustu – to propozycja dla prawdziwych koneserów. Jego cechą charakterystyczną jest wyjątkowo ciemna herbaciana barwa.

Świeca z węzy pszczelej (7cm x 14 cm)
Miód akacjowy (400 g)
Mydło Mango Balango (110 g)
Czarka ceramiczna ze świecą z węzy pszczelej - kremowa (średnica ok. 7 cm)
Konfitura mango z jabłkiem i ksylitolem (210 g)
Miód lawendowy (500 g)
Receptura ziołowa „Wątroba” (150 g)
Odżywczo – regenerujący krem na noc z miodem Manuka do cery normalnej i suchej (100 ml)
Miód kasztanowy (250 g)
Miód koniczynowy (500 g)
Krówka BIO - ekoflorka (150 g)
Peeling optymistyczny - mango (200 g)
Pasta do zębów z miodem manuka MGO 400+, propolisee bio30 i olejkiem z drzewa herbacianego
Miód cytrynowy (250 g)
Miód manuka MGO 250+ (250 g)
Miód lipowy (400 g)- Mątwica
Miód wielokwiatowy leśny (1.2 kg) -Różynka
Miód z drzewa chleba świętojańskiego (500 g)
Miód pomarańczowy (500 g) 




