Miód pozyskany przez Agnieszkę i Kamila Bajów z Pszczelarium. Jest to miód z początku czerwca i pochodzi z pasiek ze Śródmieścia w Warszawie.
W badaniach stwierdzono aż 47 % zawartości nektaru kasztanowca – jest to rekord w dotychczasowych miejskich miodobraniach przeprowadzanych przez Pszczelarium. Poza nektarem kasztanowca w tym miodzie znajdziemy nektary m.in. klonu, maliny, jabłoni.
Miód ten ma kwiatowo-cytrusowy smak i ulega naturalnej krystalizacji.

Świeca woskowa kostka z pszczołą (6 cm)
Pasta do zębów z miodem manuka MGO 400+, propolisee bio30 i olejkiem z drzewa herbacianego
Świeca z wosku pszczelego jajo koronkowe (10 cm)
Miód z kakao (400 g) 


