Miód pozyskany przez Agnieszkę i Kamila Bajów z Pszczelarium. Jest to miód z początku czerwca i pochodzi z pasiek ze Śródmieścia w Warszawie.
W badaniach stwierdzono aż 47 % zawartości nektaru kasztanowca – jest to rekord w dotychczasowych miejskich miodobraniach przeprowadzanych przez Pszczelarium. Poza nektarem kasztanowca w tym miodzie znajdziemy nektary m.in. klonu, maliny, jabłoni.
Miód ten ma kwiatowo-cytrusowy smak i ulega naturalnej krystalizacji.

Świeca woskowa aniołek z sercem (6,5 cm)
Świeca woskowa kokoszka (7,5 CM)
Ocet z czarnej porzeczki (200 ml)
BIO syrop malinowy z miodem (250 ml)
Receptura ziołowa „Drogi moczowe” (130 g)
Receptura ziołowa „Płucne zawirowania” (145 g)
Świeca z wosku pszczelego z olejkiem lawendowym w słoiku (180 ml)
Miód spadziowy ze spadzi liściastej (1 kg) 


