Miód pozyskany przez Agnieszkę i Kamila Bajów z Pszczelarium. Jest to miód z początku czerwca i pochodzi z pasiek ze Śródmieścia w Warszawie.
W badaniach stwierdzono aż 47 % zawartości nektaru kasztanowca – jest to rekord w dotychczasowych miejskich miodobraniach przeprowadzanych przez Pszczelarium. Poza nektarem kasztanowca w tym miodzie znajdziemy nektary m.in. klonu, maliny, jabłoni.
Miód ten ma kwiatowo-cytrusowy smak i ulega naturalnej krystalizacji.

Świeca z wosku pszczelego w słoiku (180 ml)
Receptura ziołowa „Regeneracja" (130 g)
Świeczka dla Dziadka
Miód cytrynowy (250 g)
Receptura ziołowa „Przeciw pasożytom” (130 g)
Świeca woskowa aniołek z sercem (6,5 cm)
Miód lipowy (400 g)- Mątwica 


