Miód pozyskany przez Agnieszkę i Kamila Bajów z Pszczelarium. Jest to miód z początku czerwca i pochodzi z pasiek ze Śródmieścia w Warszawie.
W badaniach stwierdzono aż 47 % zawartości nektaru kasztanowca – jest to rekord w dotychczasowych miejskich miodobraniach przeprowadzanych przez Pszczelarium. Poza nektarem kasztanowca w tym miodzie znajdziemy nektary m.in. klonu, maliny, jabłoni.
Miód ten ma kwiatowo-cytrusowy smak i ulega naturalnej krystalizacji.

Świeca woskowa plaster miodu
Miód z truskawkami (400 g)
Receptura ziołowa „Niestrawność i stres” (155 g)
Miód mandarynkowy (250 g) 


