Miód pozyskany przez Agnieszkę i Kamila Bajów z Pszczelarium. Jest to miód z początku czerwca i pochodzi z pasiek ze Śródmieścia w Warszawie.
W badaniach stwierdzono aż 47 % zawartości nektaru kasztanowca – jest to rekord w dotychczasowych miejskich miodobraniach przeprowadzanych przez Pszczelarium. Poza nektarem kasztanowca w tym miodzie znajdziemy nektary m.in. klonu, maliny, jabłoni.
Miód ten ma kwiatowo-cytrusowy smak i ulega naturalnej krystalizacji.

Api aktiv pyłek kwiatowy (kapsułki 60 szt.)
Świeca woskowa jajo kwiatowe (5,5 CM)
Zawieszka z wosku pszczelego (średnica 6 cm)
Świeca woskowa Ul
Miód manuka MGO 400+ (250g)
Świeczka dla Babci
Świeca woskowa plaster miodu
Pasta do zębów na bazie miodu manuka MGO 400+, propolisu bio30 i olejku manuka 


