Miód nawłociowy pochodzi z Nadbużańskiej Pasieki Wędrownej pana Tomasza Baczewskiego. Dzięki hodowli we różnorodnym otoczeniu wsi Wołczyny, pszczoły mogą pracować na wielu roślinach, a powstałe miody są zdrowe i w pełni naturalne.
Miód nawłociowy jest mało popularny i oryginalny. Ma jasnożółtą barwę. Jest lejący, posiada intensywny zapach i kwaśny smak, co wyróżnia go spośród wszystkich innych miodów. Podczas krystalizacji staje się gęstszy i kremowy.
Właściwości miodu nawłociowego dla wielu są tajemnicą. A szkoda, bo doskonale działa on na ukrwienie narządów wewnętrznych. Ma działanie żółciopędne oraz przeciwzapalne. Obniża ciśnienie krwi, co korzystnie wpływa na leczenie różnorakich chorób, na przykład kamicy nerkowej. Gdy spożywamy ten miód, poprawia się kondycja naszej skóry i stawów oraz krążenie krwi. Powinniśmy go wcinać podczas jesieni i zimy, gdyż pomaga on w przeziębieniach. Nie bez powodu nazywano go kiedyś nektarem życia.
Zobacz relację z wizyty Wcinaj miód! w pasiece Tomasza Baczewskiego

Świeca z wosku sojowego z olejkiem lawendowym (120 ml)
Serum przywracające skórze świeżość i blask z miodem Manuka (30 ml)
Miód z drzewa truskawkowego (500 g)
Mydło glinkowe - czerwona glinka, czarny bez (95 g)
Miód z cynamonem (400 g)
Intensywna kuracja nawilżająco – odżywcza do rąk i paznokci z miodem Manuka (85 ML)
Receptura ziołowa „Dojrzała kobieta” (110 g)
Receptura ziołowa „Obfitość krwi" (140 g)
Rooibos Cranberry (50g)
Miód manuka MGO 250+ (250 g)
Mydło Ło(r)buz (110 g)
Miód z drzewa chleba świętojańskiego (500 g)
Receptura ziołowa „Napar flawonoidowy” (140 g)
Herbata ziołowa - na przeziębienie (50 g)
Miód wielokwiatowy leśny (1.2 kg) -Różynka 







