Miód nawłociowy pochodzi z Nadbużańskiej Pasieki Wędrownej pana Tomasza Baczewskiego. Dzięki hodowli we różnorodnym otoczeniu wsi Wołczyny, pszczoły mogą pracować na wielu roślinach, a powstałe miody są zdrowe i w pełni naturalne.
Miód nawłociowy jest mało popularny i oryginalny. Ma jasnożółtą barwę. Jest lejący, posiada intensywny zapach i kwaśny smak, co wyróżnia go spośród wszystkich innych miodów. Podczas krystalizacji staje się gęstszy i kremowy.
Właściwości miodu nawłociowego dla wielu są tajemnicą. A szkoda, bo doskonale działa on na ukrwienie narządów wewnętrznych. Ma działanie żółciopędne oraz przeciwzapalne. Obniża ciśnienie krwi, co korzystnie wpływa na leczenie różnorakich chorób, na przykład kamicy nerkowej. Gdy spożywamy ten miód, poprawia się kondycja naszej skóry i stawów oraz krążenie krwi. Powinniśmy go wcinać podczas jesieni i zimy, gdyż pomaga on w przeziębieniach. Nie bez powodu nazywano go kiedyś nektarem życia.
Zobacz relację z wizyty Wcinaj miód! w pasiece Tomasza Baczewskiego

Miód manuka MGO 400+ (250g)
Czarka ceramiczna ze świecą z węzy pszczelej - ciemny brąz (średnica 7 cm)
Świeca woskowa walec dekoracyjny (9,5 cm)
Receptura ziołowa „Piękna skóra” (140 g)
Betonowa podstawka pod świece - czarna
Miód manuka MGO 250+ (250 g)
Odżywczo – regenerujący krem na noc z miodem Manuka do cery normalnej i suchej (100 ml)
Miód cytrynowy (250 g)
Miód lipowy (400 g)- Mątwica
Pasta do zębów na bazie miodu manuka MGO 400+, propolisu bio30 i olejku manuka 







