Miód koniczynowy z pasieki Pana Tomasza Zarzyckiego z Nowego Stawu. Pan Tomasz pozyskuje miody gatunkowe z terenu Warmii, Mazur oraz Kaszub. Posiada doświadczenie pszczelarskie potwierdzone tytułem Mistrza Pszczelarstwa. Pan Tomasz pochodzi z rodziny, w której działalność pszczelarska prowadzona jest od 1951 r. Pracę przy pszczołach ma więc we krwi 😉
Miód koniczynowy w stanie płynnym ma barwę rubinową, którą zmienia wraz z naturalną krystalizacją na jaśniejszą. Ma piękny zapach, wyczuwalny po otwarciu słoika. W smaku jest słodki, łagodny i przyjemny.
Miód ten ma właściwości przeciwzapalne. Warto po niego sięgnąć w stanach przemęczenia umysłowego, nerwicy, w okresie wzmożonego stresu. Pomaga uspokoić się, poprawia zasypianie. Korzystnie wpływa na kobiety w okresie menopauzy.

Miód manuka MGO 400+ (250g)
Receptura ziołowa „Zmęczenie” (135 g)
Miód z pokrzywą (400 g)
Receptura ziołowa „Przeciw pasożytom” (130 g)
Mydło Ło(r)buz (110 g)
Pasta do zębów z miodem manuka MGO 400+, propolisee bio30 i olejkiem z drzewa herbacianego
Miód z pyłkiem i propolisem (400 g)
Receptura ziołowa „Równo-waga” (150 g)
Intensywnie nawilżająca naturalna kuracja do twarzy na dzień z miodem Manuka (100 ML)
Miód z drzewa truskawkowego (500 g)
Miód manuka MGO 250+ (250 g) 




