Miód koniczynowy z pasieki Pana Tomasza Zarzyckiego z Nowego Stawu. Pan Tomasz pozyskuje miody gatunkowe z terenu Warmii, Mazur oraz Kaszub. Posiada doświadczenie pszczelarskie potwierdzone tytułem Mistrza Pszczelarstwa. Pan Tomasz pochodzi z rodziny, w której działalność pszczelarska prowadzona jest od 1951 r. Pracę przy pszczołach ma więc we krwi 😉
Miód koniczynowy w stanie płynnym ma barwę rubinową, którą zmienia wraz z naturalną krystalizacją na jaśniejszą. Ma piękny zapach, wyczuwalny po otwarciu słoika. W smaku jest słodki, łagodny i przyjemny.
Miód ten ma właściwości przeciwzapalne. Warto po niego sięgnąć w stanach przemęczenia umysłowego, nerwicy, w okresie wzmożonego stresu. Pomaga uspokoić się, poprawia zasypianie. Korzystnie wpływa na kobiety w okresie menopauzy.

Miód z truskawkami (400 g)
Herbata ziołowa - dobre trawienie (75 g)
Receptura ziołowa „Dobry nastrój” (160 g)
Miód z kakao (400 g)
Pasta do zębów na bazie miodu manuka MGO 400+, propolisu bio30 i olejku manuka
Miód kasztanowy (250 g)
Miód lawendowy (500 g)
Miód manuka MGO 400+ (250g)
Herbata ziołowa - na przeziębienie (50 g)
Miód z czarną porzeczką (400 g)
Miód z drzewa truskawkowego (500 g) 




