Miód koniczynowy z pasieki Pana Tomasza Zarzyckiego z Nowego Stawu. Pan Tomasz pozyskuje miody gatunkowe z terenu Warmii, Mazur oraz Kaszub. Posiada doświadczenie pszczelarskie potwierdzone tytułem Mistrza Pszczelarstwa. Pan Tomasz pochodzi z rodziny, w której działalność pszczelarska prowadzona jest od 1951 r. Pracę przy pszczołach ma więc we krwi 😉
Miód koniczynowy w stanie płynnym ma barwę rubinową, którą zmienia wraz z naturalną krystalizacją na jaśniejszą. Ma piękny zapach, wyczuwalny po otwarciu słoika. W smaku jest słodki, łagodny i przyjemny.
Miód ten ma właściwości przeciwzapalne. Warto po niego sięgnąć w stanach przemęczenia umysłowego, nerwicy, w okresie wzmożonego stresu. Pomaga uspokoić się, poprawia zasypianie. Korzystnie wpływa na kobiety w okresie menopauzy.

Receptura ziołowa „Niestrawność i stres” (155 g)
Mydło Mango Balango (110 g)
Receptura ziołowa „Serce” (140 g)
Receptura ziołowa "Przeziębienie" (120 g)
Miód z czarną porzeczką (400 g)
Pasta do zębów z miodem manuka MGO 400+, propolisee bio30 i olejkiem z drzewa herbacianego
Receptura ziołowa „Anielski sen” (100 g)
Miód koniczynowy (500 g)
Świeczka z wosku pszczelego z olejkiem bergamotowym (120 ml)
Receptura ziołowa „Dojrzała kobieta” (110 g)
Miód wielokwiatowy leśny (1.2 kg) -Różynka 




