Miód koniczynowy z pasieki Pana Tomasza Zarzyckiego z Nowego Stawu. Pan Tomasz pozyskuje miody gatunkowe z terenu Warmii, Mazur oraz Kaszub. Posiada doświadczenie pszczelarskie potwierdzone tytułem Mistrza Pszczelarstwa. Pan Tomasz pochodzi z rodziny, w której działalność pszczelarska prowadzona jest od 1951 r. Pracę przy pszczołach ma więc we krwi 😉
Miód koniczynowy w stanie płynnym ma barwę rubinową, którą zmienia wraz z naturalną krystalizacją na jaśniejszą. Ma piękny zapach, wyczuwalny po otwarciu słoika. W smaku jest słodki, łagodny i przyjemny.
Miód ten ma właściwości przeciwzapalne. Warto po niego sięgnąć w stanach przemęczenia umysłowego, nerwicy, w okresie wzmożonego stresu. Pomaga uspokoić się, poprawia zasypianie. Korzystnie wpływa na kobiety w okresie menopauzy.

Receptura ziołowa „Niestrawność i stres” (155 g)
Świeca z wosku pszczelego w słoiku (120 ml)
Odmładzająco-odżywczy krem pod oczy z jadem pszczelim i aktywnym miodem manuka (30 ml)
Pasta do zębów na bazie miodu manuka MGO 400+, propolisu bio30 i olejku manuka
Miód lawendowy (500 g)
Peeling optymistyczny - mango (200 g)
Miód z maliną i imbirem (400 g)
Miód z drzewa chleba świętojańskiego (500 g)
Miodowy krem do rąk (75 ml)
Receptura ziołowa „Obfitość krwi" (140 g)
Pasta do zębów z miodem manuka MGO 400+, propolisee bio30 i olejkiem z drzewa herbacianego 




