Skomponowana przez mgr Stefanię Korżawską mieszanka ziołowa. Ma łagodny smak, dzięki zawartości listków poziomki, jeżyny i czarnej porzeczki. Wzbogaca go kwiat głogu i owoce jarzębiny. Herbata skutecznie oczyszcza krew i naczynia krwionośne, dlatego powinny pić ją osoby z nadciśnieniem, miażdzycą, żylakami, hemoroidami. Regularnie pita poprawia pamięć i koncentrację oraz stan skóry. Co ważne, reguluje pracę układu trawiennego. Wskazana przy zgadze, refluksie, zapaleniu błony śluzowej żołądka.
Skład: liść poziomki, liść jeżyny, liść czarnej porzeczki, owoc jarzębiny, kwiat głogu w różnych proporcjach.
Waga: 70 g
Kraj pochodzenia – Polska

Herbata ziołowa - na przeziębienie (50 g)
Miód z kakao (400 g)
Miód z pyłkiem i propolisem (400 g)
Receptura ziołowa „Tarczyca” (180 g) 




