Skomponowana przez mgr Stefanię Korżawską mieszanka ziołowa. Ma łagodny smak, dzięki zawartości listków poziomki, jeżyny i czarnej porzeczki. Wzbogaca go kwiat głogu i owoce jarzębiny. Herbata skutecznie oczyszcza krew i naczynia krwionośne, dlatego powinny pić ją osoby z nadciśnieniem, miażdzycą, żylakami, hemoroidami. Regularnie pita poprawia pamięć i koncentrację oraz stan skóry. Co ważne, reguluje pracę układu trawiennego. Wskazana przy zgadze, refluksie, zapaleniu błony śluzowej żołądka.
Skład: liść poziomki, liść jeżyny, liść czarnej porzeczki, owoc jarzębiny, kwiat głogu w różnych proporcjach.
Waga: 70 g
Kraj pochodzenia – Polska

Nawilżająco-odmładzający krem na dzień z Jadem Pszczelim i Aktywnym Miodem Manuka (100 g)
Miód wielokwiatowy leśny (1.2 kg) -Różynka
Świeca z wosku sojowego z olejkiem pomarańczowym (120 ml)
Krople propolisowe bezalkoholowe (50 ml)
Pasta do zębów na bazie miodu manuka MGO 400+, propolisu bio30 i olejku manuka
Mydło glinkowe - czerwona glinka, czarny bez (95 g)
Świeca woskowa aniołek z sercem (6,5 cm)
Miód lipowy (400 g)- Mątwica
Receptura ziołowa „Równo-waga” (150 g) 




