Skomponowana przez mgr Stefanię Korżawską mieszanka ziołowa. Ma łagodny smak, dzięki zawartości listków poziomki, jeżyny i czarnej porzeczki. Wzbogaca go kwiat głogu i owoce jarzębiny. Herbata skutecznie oczyszcza krew i naczynia krwionośne, dlatego powinny pić ją osoby z nadciśnieniem, miażdzycą, żylakami, hemoroidami. Regularnie pita poprawia pamięć i koncentrację oraz stan skóry. Co ważne, reguluje pracę układu trawiennego. Wskazana przy zgadze, refluksie, zapaleniu błony śluzowej żołądka.
Skład: liść poziomki, liść jeżyny, liść czarnej porzeczki, owoc jarzębiny, kwiat głogu w różnych proporcjach.
Waga: 70 g
Kraj pochodzenia – Polska

Miód z truskawkami (400 g)
Receptura ziołowa „Opatrunek dla żołądka" (135 g)
Miód z czarną porzeczką (400 g)
Miód koniczynowy (500 g)
Miód z malinami (400 g)
Świeca z wosku pszczelego w słoiku (120 ml)
Świeca z wosku pszczelego z olejkiem lawendowym w słoiku (180 ml)
Pasta do zębów z miodem manuka MGO 400+, propolisee bio30 i olejkiem z drzewa herbacianego
Receptura ziołowa „Stawy” (160 g) 




