Skomponowana przez mgr Stefanię Korżawską mieszanka ziołowa. Ma łagodny smak, dzięki zawartości listków poziomki, jeżyny i czarnej porzeczki. Wzbogaca go kwiat głogu i owoce jarzębiny. Herbata skutecznie oczyszcza krew i naczynia krwionośne, dlatego powinny pić ją osoby z nadciśnieniem, miażdzycą, żylakami, hemoroidami. Regularnie pita poprawia pamięć i koncentrację oraz stan skóry. Co ważne, reguluje pracę układu trawiennego. Wskazana przy zgadze, refluksie, zapaleniu błony śluzowej żołądka.
Skład: liść poziomki, liść jeżyny, liść czarnej porzeczki, owoc jarzębiny, kwiat głogu w różnych proporcjach.
Waga: 70 g
Kraj pochodzenia – Polska

Świeczka z wosku pszczelego z olejkiem z trawy cytrynowej (120 ml)
Miód spadziowy ze spadzi liściastej (1 kg)
Miód mandarynkowy (270 g)
Miód z pokrzywą (400 g)
Miód manuka MGO 250+ (250 g)
Pasta do zębów z miodem manuka MGO 400+, propolisee bio30 i olejkiem z drzewa herbacianego
Miód z truskawkami (400 g)
Świeca z wosku pszczelego - walec wysoki (16 cm)
Świeca z wosku pszczelego - sześcian (7 cm)
Miód mandarynkowy (250 g)
Zestaw świec z wosku pszczelego w pudełku (2 x walec 16 cm)
Miód z czarną porzeczką (400 g)
Miód cytrynowy (250 g)
Receptura ziołowa „Niestrawność i stres” (155 g) 




