Miód z pasieki miejskiej PSZCZELARIUM z Warszawy, którą prowadzą Agnieszka i Kamil Baj. Propagują miejskie pszczelarstwo i ideę zrównoważone rozwoju miast. Udowadniają, że miód z miasta może być smaczny i wolny od zanieczyszczeń. W PSZCZELARIUM prowadzą nie tylko pasieki w różnych punktach Warszawy, ale także organizują warsztaty pszczelarskie dla zainteresowanych życiem pszczół.
Miód z nektaru lipy i roślin z rodziny różowatych z pasieki na warszawskiej Woli. Zawiera także nektar z winobluszczu. Niecodzienny smak, który warto poznać!

Świeca z węzy pszczelej (7cm x 14 cm)
Miód akacjowy (400 g)
Mydło Mango Balango (110 g)
Kawa India Monsoon Malabar (250 g)
Serum przywracające skórze świeżość i blask z miodem Manuka (30 ml)
Świeca z wosku pszczelego - walec spiralny (10 cm)
Miód lipowy (400 g)- Mątwica 


