Miód z pasieki miejskiej PSZCZELARIUM z Warszawy, którą prowadzą Agnieszka i Kamil Baj. Propagują miejskie pszczelarstwo i ideę zrównoważone rozwoju miast. Udowadniają, że miód z miasta może być smaczny i wolny od zanieczyszczeń. W PSZCZELARIUM prowadzą nie tylko pasieki w różnych punktach Warszawy, ale także organizują warsztaty pszczelarskie dla zainteresowanych życiem pszczół.
Miód z nektaru lipy i roślin z rodziny różowatych z pasieki na warszawskiej Woli. Zawiera także nektar z winobluszczu. Niecodzienny smak, który warto poznać!

Pasta do zębów na bazie miodu manuka MGO 400+, propolisu bio30 i olejku manuka
Mydło Mango Balango (110 g)
Mydło glinkowe - zielona glinka (95 g)
Miód mandarynkowy (270 g)
Kubek ceramiczny GreenVillage - liście miłorzębu (330 ml)
Peeling optymistyczny - mango (200 g)
Miód z czarną porzeczką (400 g) 


