Miód z pasieki miejskiej PSZCZELARIUM z Warszawy, którą prowadzą Agnieszka i Kamil Baj. Propagują miejskie pszczelarstwo i ideę zrównoważone rozwoju miast. Udowadniają, że miód z miasta może być smaczny i wolny od zanieczyszczeń. W PSZCZELARIUM prowadzą nie tylko pasieki w różnych punktach Warszawy, ale także organizują warsztaty pszczelarskie dla zainteresowanych życiem pszczół.
Miód z nektaru lipy i roślin z rodziny różowatych z pasieki na warszawskiej Woli. Zawiera także nektar z winobluszczu. Niecodzienny smak, który warto poznać!

Pasta do zębów z miodem manuka MGO 400+, propolisee bio30 i olejkiem z drzewa herbacianego
Mydło glinkowe - czerwona glinka, czarny bez (95 g)
Miód manuka MGO 250+ (250 g)
Odżywczo – regenerujący krem na noc z miodem Manuka do cery normalnej i suchej (100 ml)
Miód manuka MGO 400+ (250g)
Miód z malinami (400 g)
Miód z pyłkiem i propolisem (400 g)
Miód mandarynkowy (270 g)
Miód górski (500 g) 


