Miód z pasieki miejskiej PSZCZELARIUM z Warszawy, którą prowadzą Agnieszka i Kamil Baj. Propagują miejskie pszczelarstwo i ideę zrównoważone rozwoju miast. Udowadniają, że miód z miasta może być smaczny i wolny od zanieczyszczeń. W PSZCZELARIUM prowadzą nie tylko pasieki w różnych punktach Warszawy, ale także organizują warsztaty pszczelarskie dla zainteresowanych życiem pszczół.
Miód z nektaru lipy i roślin z rodziny różowatych z pasieki na warszawskiej Woli. Zawiera także nektar z winobluszczu. Niecodzienny smak, który warto poznać!

Miód nawłociowy Dunkowiczki (1 kg)
Peeling optymistyczny - mango (200 g)
Miód z maliną i imbirem (400 g)
Miód z drzewa chleba świętojańskiego (500 g)
Krople propolisowe bezalkoholowe (50 ml)
Herbata ziołowa - dobry sen (40 g)
Miód mandarynkowy (270 g)
Receptura ziołowa „Dobry nastrój” (160 g)
Miód mandarynkowy (250 g) 


