Miód z pasieki miejskiej PSZCZELARIUM z Warszawy, którą prowadzą Agnieszka i Kamil Baj. Propagują miejskie pszczelarstwo i ideę zrównoważone rozwoju miast. Udowadniają, że miód z miasta może być smaczny i wolny od zanieczyszczeń. W PSZCZELARIUM prowadzą nie tylko pasieki w różnych punktach Warszawy, ale także organizują warsztaty pszczelarskie dla zainteresowanych życiem pszczół.
Miód z nektaru lipy i roślin z rodziny różowatych z pasieki na warszawskiej Woli. Zawiera także nektar z winobluszczu. Niecodzienny smak, który warto poznać!

Pasta do zębów na bazie miodu manuka MGO 400+, propolisu bio30 i olejku manuka
Mydło Mango Balango (110 g)
Odmładzająca kuracja naprawcza na noc z Jadem Pszczelim i Aktywnym Miodem Manuka (50 g)
Miód wielokwiatowy leśny (1.2 kg) -Różynka
Miód mandarynkowy (250 g)
Luksusowe serum naprawcze z Jadem Pszczelim i Aktywnym Miodem Manuka (50 ml)
Pasta do zębów z miodem manuka MGO 400+, propolisee bio30 i olejkiem z drzewa herbacianego
Miód z maliną i imbirem (400 g) 


