Miód z nektaru leśnych roślin z Rodzinnej Pasieki Stępień, która prowadzi pasieki stacjonarne i pasieki wędrowne. Tej wiosny pszczoły korzystały z pożytków w lesie nieopodal Bidzin. W ciszy, z dala od zabudowań zbierały nektar z wiosennych kwiatów, krzewów i drzew-m.in. klonów, malin, jeżyn, poziomek, kruszyny. Choć pogoda nie rozpieszczała to pszczołom udało się zebrać wystarczająco nektaru na pyszny miód leśny.
Miód leśny w stanie płynnym ma ciemnożółtą barwę, którą wraz z postępującą krystalizacją, zmienia na jaśniejszą. Jest to miód wiosenny, o lekkim zapachu i słodkim, delikatnym smaku.
Miód wielokwiatowy leśny wzmacnia układ krwionośny i wspomaga funkcje wątroby i woreczka żółciowego. Polecany jest w stanach wyczerpania fizycznego i psychicznego. Miód wielokwiatowy warto spożywać w przypadku stanów alergicznych dróg oddechowych, takich jak astma oskrzelowa, katar sienny.

Miód akacjowy (400 g)
Receptura ziołowa „Zmęczenie” (135 g)
Świeca woskowa walec (11 CM)
Receptura ziołowa „Piękna skóra” (140 g)
Miód z drzewa chleba świętojańskiego (500 g) 


