Miód z nektaru leśnych roślin z Rodzinnej Pasieki Stępień, która prowadzi pasieki stacjonarne i pasieki wędrowne. Tej wiosny pszczoły korzystały z pożytków w lesie nieopodal Bidzin. W ciszy, z dala od zabudowań zbierały nektar z wiosennych kwiatów, krzewów i drzew-m.in. klonów, malin, jeżyn, poziomek, kruszyny. Choć pogoda nie rozpieszczała to pszczołom udało się zebrać wystarczająco nektaru na pyszny miód leśny.
Miód leśny w stanie płynnym ma ciemnożółtą barwę, którą wraz z postępującą krystalizacją, zmienia na jaśniejszą. Jest to miód wiosenny, o lekkim zapachu i słodkim, delikatnym smaku.
Miód wielokwiatowy leśny wzmacnia układ krwionośny i wspomaga funkcje wątroby i woreczka żółciowego. Polecany jest w stanach wyczerpania fizycznego i psychicznego. Miód wielokwiatowy warto spożywać w przypadku stanów alergicznych dróg oddechowych, takich jak astma oskrzelowa, katar sienny.

Świeca walec plaster miodu (14,5 cm)
Herbata ziołowa - pozytywne myślenie (40 g)
Świeczka dla Dziadka
Odmładzająca kuracja naprawcza na noc z Jadem Pszczelim i Aktywnym Miodem Manuka (50 g)
Receptura ziołowa „Wątroba” (150 g)
Receptura ziołowa „Drogi moczowe” (130 g)
Luksusowe serum naprawcze z Jadem Pszczelim i Aktywnym Miodem Manuka (50 ml)
Receptura ziołowa „Regeneracja" (130 g)
Zestaw aniołków z wosku pszczelego - magnesy (10 cm, 7.5 cm i 6 cm)
Miód manuka MGO 250+ (250 g) 


