Miód z nektaru leśnych roślin z Rodzinnej Pasieki Stępień, która prowadzi pasieki stacjonarne i pasieki wędrowne. Tej wiosny pszczoły korzystały z pożytków w lesie nieopodal Bidzin. W ciszy, z dala od zabudowań zbierały nektar z wiosennych kwiatów, krzewów i drzew-m.in. klonów, malin, jeżyn, poziomek, kruszyny. Choć pogoda nie rozpieszczała to pszczołom udało się zebrać wystarczająco nektaru na pyszny miód leśny.
Miód leśny w stanie płynnym ma ciemnożółtą barwę, którą wraz z postępującą krystalizacją, zmienia na jaśniejszą. Jest to miód wiosenny, o lekkim zapachu i słodkim, delikatnym smaku.
Miód wielokwiatowy leśny wzmacnia układ krwionośny i wspomaga funkcje wątroby i woreczka żółciowego. Polecany jest w stanach wyczerpania fizycznego i psychicznego. Miód wielokwiatowy warto spożywać w przypadku stanów alergicznych dróg oddechowych, takich jak astma oskrzelowa, katar sienny.

Zawieszka z wosku pszczelego (6,5 cm)
Receptura ziołowa „Woreczek żółciowy" (120 g)
Miód koniczynowy (500 g)
Receptura ziołowa „Dobry nastrój” (160 g)
Receptura ziołowa "Przeziębienie" (120 g)
Świeca z wosku pszczelego w słoiku (180 ml)
Receptura ziołowa „Wątroba” (150 g)
Miód wielokwiatowy leśny (1.2 kg) -Różynka 


