Miód z nektaru leśnych roślin z Rodzinnej Pasieki Stępień, która prowadzi pasieki stacjonarne i pasieki wędrowne. Tej wiosny pszczoły korzystały z pożytków w lesie nieopodal Bidzin. W ciszy, z dala od zabudowań zbierały nektar z wiosennych kwiatów, krzewów i drzew-m.in. klonów, malin, jeżyn, poziomek, kruszyny. Choć pogoda nie rozpieszczała to pszczołom udało się zebrać wystarczająco nektaru na pyszny miód leśny.
Miód leśny w stanie płynnym ma ciemnożółtą barwę, którą wraz z postępującą krystalizacją, zmienia na jaśniejszą. Jest to miód wiosenny, o lekkim zapachu i słodkim, delikatnym smaku.
Miód wielokwiatowy leśny wzmacnia układ krwionośny i wspomaga funkcje wątroby i woreczka żółciowego. Polecany jest w stanach wyczerpania fizycznego i psychicznego. Miód wielokwiatowy warto spożywać w przypadku stanów alergicznych dróg oddechowych, takich jak astma oskrzelowa, katar sienny.

Świeca z wosku pszczelego w słoiku (120 ml)
Zawieszka z wosku pszczelego (średnica 6 cm)
Zawieszka z wosku pszczelego (6,5 cm)
Świeca z wosku pszczelego w słoiku (180 ml)
Miód manuka MGO 250+ (250 g)
Miód z truskawkami (400 g)
Miód z maliną i imbirem (400 g)
Miód dla gości weselnych (50 g) – szare kropki
Ocet jabłkowy na miodzie (700 ml) 


