Letni miód pozyskany w okolicach Augustowa w Pasiece Biebrzańskiej prowadzonej przez Pana Kamila i Pana Fryderyka. Panowie wystawiali w lipcu i sierpniu ule nad rzeką Biebrzą. Pszczoły oblatywały nieużytki porośnięte ziołami i kwiatami, lasy i bagna objęte Biebrzańskim Parkiem Narodowym.
Powstał miód o ciemnej, bursztynowej barwie w stanie płynnym, która wraz z naturalną krystalizacją zmieniła się na jasnobrązową.

Maseczka anti-aging z Jadem Pszczelim i Aktywnym Miodem Manuka (50 g)
Miód spadziowy ze spadzi liściastej (1 kg)
Receptura ziołowa „Płucne zawirowania” (145 g)
Świeca woskowa walec (11 CM)
Miód nawłociowy Dunkowiczki (1 kg) 



Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.