Letni miód pozyskany w okolicach Augustowa w Pasiece Biebrzańskiej prowadzonej przez Pana Kamila i Pana Fryderyka. Panowie wystawiali w lipcu i sierpniu ule nad rzeką Biebrzą. Pszczoły oblatywały nieużytki porośnięte ziołami i kwiatami, lasy i bagna objęte Biebrzańskim Parkiem Narodowym.
Powstał miód o ciemnej, bursztynowej barwie w stanie płynnym, która wraz z naturalną krystalizacją zmieniła się na jasnobrązową.

Miód lipowy (400 g)- Mątwica
Miód z pyłkiem i propolisem (400 g)
Mydło glinkowe - czerwona glinka, czarny bez (95 g)
Miód manuka MGO 250+ (250 g) 



Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.