Letni miód pozyskany w okolicach Augustowa w Pasiece Biebrzańskiej prowadzonej przez Pana Kamila i Pana Fryderyka. Panowie wystawiali w lipcu i sierpniu ule nad rzeką Biebrzą. Pszczoły oblatywały nieużytki porośnięte ziołami i kwiatami, lasy i bagna objęte Biebrzańskim Parkiem Narodowym.
Powstał miód o ciemnej, bursztynowej barwie w stanie płynnym, która wraz z naturalną krystalizacją zmieniła się na jasnobrązową.

Maseczka anti-aging z Jadem Pszczelim i Aktywnym Miodem Manuka (50 g)
Miód spadziowy ze spadzi liściastej (1 kg)
Receptura ziołowa „Płucne zawirowania” (145 g)
Świeca woskowa walec (11 CM)
Miód nawłociowy Dunkowiczki (1 kg)
Miód z pokrzywą (400 g) 



Recenzje
Na razie nie ma opinii o produkcie.