Miód z miejskiej pasieki PSZCZELARIUM z Warszawy, którą prowadzą Agnieszka i Kamil Baj. Poza pozyskiwaniem pysznego miodu z terenów miejskich zajmują się także organizacją warsztatów o tematyce pszczelarskiej, propagowaniem idei pszczelarstwa miejskiego i zrównoważonego rozwoju miast.
Miód rzepakowy w Warszawie? Trudne do uwierzenia, ale prawdziwe! Miody przeszły badania składu i okazało się, że w tym miodzie przeważa nektar z rzepaku, a poza nim znajdziemy nektar ze śliw,kasztanowca, akacji i wierzby. Koniecznie trzeba spróbować tego niezwykłego połączenia! Drugi raz może się nie zdarzyć 😉

Miód z czarną porzeczką (400 g)
Pasta do zębów z miodem manuka MGO 400+, propolisee bio30 i olejkiem z drzewa herbacianego
Zawieszka z wosku pszczelego (6,5 cm)
Api aktiv pyłek kwiatowy (kapsułki 60 szt.)
Peeling optymistyczny - mango (200 g)
Zawieszka z wosku pszczelego (średnica 6 cm)
Miód z drzewa chleba świętojańskiego (500 g)
Miód z cynamonem (400 g)
Tabliczka woskowa z pączkami róż (7,5 cm x 5 cm)
Miód cytrynowy (250 g)
Miód górski (500 g)
Miód manuka MGO 400+ (250g) 


