Miód z miejskiej pasieki PSZCZELARIUM z Warszawy, którą prowadzą Agnieszka i Kamil Baj. Poza pozyskiwaniem pysznego miodu z terenów miejskich zajmują się także organizacją warsztatów o tematyce pszczelarskiej, propagowaniem idei pszczelarstwa miejskiego i zrównoważonego rozwoju miast.
Miód rzepakowy w Warszawie? Trudne do uwierzenia, ale prawdziwe! Miody przeszły badania składu i okazało się, że w tym miodzie przeważa nektar z rzepaku, a poza nim znajdziemy nektar ze śliw,kasztanowca, akacji i wierzby. Koniecznie trzeba spróbować tego niezwykłego połączenia! Drugi raz może się nie zdarzyć 😉

Pasta do zębów na bazie miodu manuka MGO 400+, propolisu bio30 i olejku manuka
Mydło Mango Balango (110 g)
Mydło glinkowe - zielona glinka (95 g)
Miód mandarynkowy (270 g)
Kubek ceramiczny GreenVillage - liście miłorzębu (330 ml)
Peeling optymistyczny - mango (200 g)
Miód z malinami (400 g) 


