Miód mazowiecki faceliowo-nawłociowy od Agnieszki i Kamila z Pszczelarium. Pszczelarium zajmuje się pszczelarstwem miejskim, organizuje warsztaty i kursy, także dla początkujących.
Miód z nektaru nawłoci i facelii kwitnących na przełomie sierpnia i września tego roku. Pszczoły były wystawione na nawłoć porastającą starorzecze Wisły (obszar NATURA 2000: Dolina Środkowej Wisły, w bliskiej odległości kwitła facelia, która bardzo przyciąga pszczoły. Powstał wyjątkowy mazowiecki, późnoletni miód.
Miód faceliowo-nawłociowy był kremowany, ale przez przechowywanie w chłodzie skrystalizował. Ma kremowo-perłowy kolor. W smaku łagodny, słodki, lekki.

Pasta do zębów na bazie miodu manuka MGO 400+, propolisu bio30 i olejku manuka
Miód wielokwiatowy leśny (1.2 kg) -Różynka
Miód z truskawkami (400 g)
Mydło Mango Balango (110 g)
Receptura ziołowa "Przeziębienie" (120 g)
Miód z drzewa chleba świętojańskiego (500 g)
Receptura ziołowa „Zmęczenie” (135 g)
Świeca z wosku pszczelego z olejkiem lawendowym w słoiku (180 ml)
Miód manuka MGO 400+ (250g) 


