Miód mazowiecki faceliowo-nawłociowy od Agnieszki i Kamila z Pszczelarium. Pszczelarium zajmuje się pszczelarstwem miejskim, organizuje warsztaty i kursy, także dla początkujących.
Miód z nektaru nawłoci i facelii kwitnących na przełomie sierpnia i września tego roku. Pszczoły były wystawione na nawłoć porastającą starorzecze Wisły (obszar NATURA 2000: Dolina Środkowej Wisły, w bliskiej odległości kwitła facelia, która bardzo przyciąga pszczoły. Powstał wyjątkowy mazowiecki, późnoletni miód.
Miód faceliowo-nawłociowy był kremowany, ale przez przechowywanie w chłodzie skrystalizował. Ma kremowo-perłowy kolor. W smaku łagodny, słodki, lekki.

Receptura ziołowa „Opatrunek dla żołądka" (135 g)
Ocet jabłkowy na miodzie (700 ml)
Miód kasztanowy (250 g)
Pasta do zębów na bazie miodu manuka MGO 400+, propolisu bio30 i olejku manuka
Pasta do zębów z miodem manuka MGO 400+, propolisee bio30 i olejkiem z drzewa herbacianego
Miód górski (500 g)
Świeca z wosku pszczelego w kremowym ceramicznym naczynku
Miód z truskawkami (400 g)
Miód z maliną i imbirem (400 g)
Miód z czarną porzeczką (400 g)
Miód spadziowy ze spadzi liściastej (1 kg) 


