Ziołomiód malinowy z Pasieki Zygmuntów prowadzonej przez Pana Dariusza i Panią Agnieszkę Chmieleckich. Państwo Chmieleccy pozyskują miody odmianowe na terenie Lubelszczyzny. Przygotowali także ziołomiód z soku z malin.
Ziołomiód powstał na bazie naturalnego miodu spadziowego ze spadzi liściastej z Pasieki Zygmuntów i soku z malin. Taką mieszankę podaje się pszczołom, które traktując ją jak nektar kwiatowy, wzbogacają ją w swoje enzymy.
Powstaje ziołomiód o ciemnej barwie i wyczuwalnym smaku malin. Warto spróbować go ze względu na wyjątkowy smak. Dodatkowo sok z malin jest wykorzystywany w przeziębieniach, pomaga w infekcjach górnych dróg oddechowych, poprawia samopoczucie.

Receptura ziołowa „Serce” (140 g)
Miód manuka MGO 250+ (250 g)
Receptura ziołowa „Regeneracja" (130 g)
Ziołomiód z dzikiej róży (375 g) 




